Movies
Ratings
318
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.0