Movies
Ratings
206
SerendipityRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 1.0
AssassinsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0