Movies
Ratings
35
Love in the Big CityRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Barbie as RapunzelRated ★ 5.0
Barbie of Swan LakeRated ★ 4.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Jack and the Cuckoo-Clock HeartRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5