Movies
Ratings
89
Mickey 17Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
Devils StayRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Ghost StationRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
The Maid and the MagicianRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0