Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Riders of JusticeRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
StealthRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0- The MasterRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0