Movies
Ratings
50
Paradise MurderedRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0