Titles you rated
RansomRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
She and Her CatRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Little Nemo: Adventures In SlumberlandRated ★ 3.5