Titles you rated
AquamanRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 0.5
AfflictedRated ★ 5.0
The AfflictedRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 0.5
LoganRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0