Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0