Movies
Ratings
29
Slow VideoRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5