Titles you rated
Open CityRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
RampageRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 2.5
12 StrongRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
UnderwaterRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0