Movies
Ratings
399
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The FighterRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0