Movies
Ratings
16
MasqueradeRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0