Titles you rated
CallRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.0
ItRated ★ 0.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Boiling PointRated ★ 3.5