Movies
Ratings
134
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0