Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0