Movies
Ratings
69
WhiplashRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0