Movies
Ratings
294
Man of SteelRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
S1m0neRated ★ 1.0
Hotel RwandaRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 1.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
A Serious ManRated ★ 1.0
Break OutRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0