Movies
Ratings
201
Billy ElliotRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5