Titles you rated
SullyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
T-34Rated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Love at Second SightRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5