Movies
Ratings
1519
The Taste of OthersRated ★ 3.0
The Third ManRated ★ 4.0
Taxi to the Dark SideRated ★ 3.0
Man on WireRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.0
Meet the FockersRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0