Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0