Movies
Ratings
115
Black SwanRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0