Movies
Ratings
568
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0