Movies
Ratings
32
GhostbustersRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5