Movies
Ratings
16
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0