Movies
Ratings
19
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
FocusRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0