Movies
Ratings
254
The Scent of LoveRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0