Movies
Ratings
18
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 0.5