Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The President who Plays the PianoRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0