Movies
Ratings
30
3 IdiotsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5