Titles you rated
One DayRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0