Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0