Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5