Movies
Ratings
296
FrankensteinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0