Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
ParadiseRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5