Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
CometRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Chicken LittleRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
What IfRated ★ 4.5
A Hard Day's NightRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0