Movies
Ratings
118
Star TrekRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0