Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
AmbulanceRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0