Titles you rated
HerRated ★ 4.5
21 GramsRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0