Movies
Ratings
108
Northern Limit LineRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0