Movies
Ratings
36
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0