Titles you rated
The HostRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0