Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0