Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 4.0
GloveRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0