Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 4.0
The NetRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0