Titles you rated
Original SinRated ★ 4.0
11:14Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 5.0
The I InsideRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 3.0