Movies
Ratings
46
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0