Movies
Ratings
24
Pearl HarborRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0