Movies
Ratings
29
King and the ClownRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
King KongRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5